X
Tento eshop používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Viac informácií. Prijať všetky súbory cookie Prispôsobiť

Kategória: Kyslík v plechu O2 Vigor 12L

Aktívne filtre

Kyslík v plechu O2 VIGOR konzervovaný inhalačný kyslík 99,5% – 12L
  • Skladom

Kyslík v plechu O2 VIGOR konzervovaný inhalačný kyslík 99,5% – 12L

11,15 € bez DPH
Cena 13,49 € S DPH
Skladom - odosielame ihneď
Kyslík v plechu O2 VIGOR konzervovaný inhalačný kyslík 99,5% – 12L 5+1 zdarma
  • Skladom
Kyslík v plechu O2 VIGOR konzervovaný inhalačný kyslík 99,5% – 12L 10+2 zdarma
  • Skladom
  • Doprava zadarmo

Kyslík v plechu O2 VIGOR konzervovaný inhalačný kyslík 99,5% – 12L 10+2 zdarma

111,15 € bez DPH
Cena 134,49 € S DPH
Skladom - odosielame ihneď
Kyslík v plechu O2 VIGOR konzervovaný inhalačný kyslík 99,5% – 12L – 36 ks
  • Skladom
  • Doprava zadarmo

Kyslík v plechu O2 VIGOR konzervovaný inhalačný kyslík 99,5% – 12L – 36 ks

407,02 € bez DPH
Cena 492,49 € S DPH
Skladom - odosielame ihneď

Kyslík v plechu O2 Vigor 12L

Inhalačný kyslík O2 Vigor 12 L je vhodný nielen pre športovcov

Inhalačný kyslík v plechu, niekedy tiež ako inhalačný kyslík v spreji, pomáha športovcom regenerovať po záťaži, ako napr. tréningu, zápase, a pod. Dokáže samozrejme tiež, počas aktivity, ukľudniť tep, dodať vitalitu a tým predĺžiť výkon. Niekedy sa uvádza, že až o 25 %. Je možné teda povedať, že inhaláciou kyslíka dodáte telu zdravú energiu. Na každej kyslíkovej fľaši je naviac pripevnená kyslíková maska, takže je ľahko prenositeľná a môžete inhalovať kyslík ako doma, tak aj vonku či na cestách. Naviac ponúkame dve veľkosti kyslíkových fliaš. Menší veľkosť je 8 litrov kyslíka a väčšia veľkosť 12 litrov. Kyslík v plechu je naviac veľmi účinný vo výškových oblastiach (vyšší nadmořská výška), kde je práve menej kyslíka. Tento ,,elixír” ocenia aj kulturisti, ktorí potrebujú čo najviac okysličiť ich veľké svaly. Tým dokážu predĺžiť výkon a opakovať napríklad viac cvikov či sérií.

Inhalační kyslík ve spreji (plechu).

Inhalácia kyslíka pre astmatikov a chorých

Astma je chronické ochorenie dýchacích ciest, pri ktorom sa zúžia priedušky a tým pádom je obmedzená priechodnosť vzduchu do pľúc. Pro liečbu astmy sa používa, mimo iné, inhalátor (sprej) na astmu. Kyslíkový sprej O2 Vigor nedokáže liečiť astmu ako takú, ale pri dusnosti vám môže priedušky ukľudniť a tým zlepšiť momentálne dýchanie.

Inhalátor (sprej) na astma.

Záverom o kyslíku v plechu

Kyslík v plechu(spreji) má mnoho využití. Pomáha zlepšiť ako fyzické výkony, tak aj tie mentálne. Čistý kyslík totiž dokáže znížiť aj úroveň stresu pri práci, zvýši krátkodobú pamäť, čo je ideálne napr. na zvýšenie koncentrácie pri učení. O2 Vigor síce nie je liek na podporu učenia, ale rozhodne vám pomôže sa sústrediť, obnoví bdelosť a zníži ospalosť. Pre študentov, šoférov, cestujúcich, chronicky chorých, športovcov, ale aj ľudí, ktorí to prehnali s alkoholom, je O2 Vigor ideálnou záležitosťou.

SPOLUPRÁCA – VEĽKOOBCHOD

Poďte predávať kyslík v plechu s nami.

Máme pre Vás pripravených niekoľko výhod, ako sú nižšie ceny, bonusy za dlhodobé odbery a ďalšie.

VŠEOBECNÉ POUŽITIE

default1.png Astmatici a osoby s CHOPN ... default1.png Nemluvňatá a deti s nedostatkom kyslíka ... default1.png Podnikatelia a študenti ... default1.png Osoby trpiace stresom alebo nespavosťou ... default1.png Ak to preženiete s alkoholom ... default1.png Vodiči ... default1.png Kulturisti ... default1.png Osoby s nadváhou ... default1.png Cestujúci ... default1.png Chronicky chorí ... default1.png Športovci ...