Možnosti dopravy

Doručíme vám tovar po celej ČR, ale tiež aj na Slovensko. Ponúkame širokú škálu dopravy. Vyberte si tú, ktorá vám vyhovuje najviac.

doprava Doručenie kuriérom na adresu - od 4,99 €
Doručenie kuriérom na adresu - od 4.99 € Spoľahlivý prepravca, ktorý vám doručí objednávku priamo na vašu adresu. Zásielka vám bude doručená spravidla do 24h od podania.
Podrobnosti a ceny
Spoločnosť rozvážajúca kusové a balíkové zásielky do domu alebo na uvedenú adresu (napr. do zamestnania). Pošlite si objednávku priamo na vašu adresu. Zásielka je obvykle doručená do 24h od podania.
4.99 € Cena s platbou predom
24h Obvyklé doručene zásielky
6.99 € Platba na dobierku
Užitočné informácie pre vás
  • Nemožno platiť kartou pri prevzatí balíčka

doprava ZÁSILKOVNA
ZÁSIELKOVŇA - od 3.99 € Veľmi obľúbená možnosť dopravy vďaka veľmi priaznivej cene. Objednávku si môžete nechať zaslať na vami určené výdajné miesto. Aktuálny počet výdajných miest v ČR je viac než 2660.
Podrobnosti a ceny
Zásielkovňa je veľmi obľúbenou možnosťou dopravy u nás na e-shopu s konzervovaným inhalačným kyslíkom O2 VIGOR. Je to hlavne vďaka veľmi priaznivej cene, ktorá začína na 3.99 € a také vďaka tomu, že si objednávku môžete nechať zaslať do viac než 4000 výdajných miest v ČR a na Slovensku 686 výdajných miest. Môžete si tak zásielku vyzdvihnúť až keď sa vám to hodí a nemusíte čakať na kuriéra. Pozor. Zásielku je potreba si vyzdvihnúť do 7 kalendárnych dňov. V opačnom prípade bude zásielka automaticky vrátená späť. Je možné predĺžiť dobu uloženia až na 21 dní. V tomto prípade je treba predĺženie nastaviť na detaile zásielky.
3.99 € Cena s platbou predom
ZADARMO Objednávky nad 120 € vrátane DPH 21%
21 Maximální počet dní uschovanie zásielky
4031+ Výdajných miest v ČR
1115+ Výdajných míst v SR
Užitečné informácie pre vás
  • Sledovanie vašej zásielky Zakúpili ste si u nás inhalačný konzervovaný kyslík O2 VIGOR a teraz chcete sledovať trasu vašej zásielky? Stačí vám na to len sledovacie číslo, ktoré ste dostali v informačnom emaile po vybavení objednávky. Teda po podaní.
  • Pobočky v SK Kontakt na jednotlivé pobočky v slovenskej republike
  • Kontakty Zákaznický servis (Zásilkovňa): +420 216 216 516
  • Email (Zásielkovňa): info@zasilkovna.cz
  • Doručenie zásielky: obvykle do 2 dní

Platby

BANKOVNÍ PŘEVOD - ZDARMA
BANKOVÝ PREVOD - ZADARMO Běžná platba bankovým prevodom.
Podrobnosti a ceny
Bežná platba bankovým prevodom. Platba je pripísaná už do 15 min, pokiaľ odosielate peniaze z Fio banky. Pokiaľ máte inú banku, platba je na účet pripísaná do 1 – 3 pracovných dní.
Dokončili ste úspešne objednávku, ale neviete kam zaplatiť?

  • Číslo účtu (Fio banka): 2501698928/2010
  • IBAN: CZ6120100000002501698928
  • BIC (SWIFT): FIOBCZPPXXX
  • Variabilný symbol: číslo objednávky

Adresa pro osobní odběr v Brně: O2 VIGOR .cz Čejkovická 4093/13 628 00 Brno – Vinohrady „Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.“

DOBÍRKA HOTOVĚ / KARTOU PŘI PŘEVZETÍ - 30,- Kč
DOBIERKA V HOTOVOSTI / KARTOU PRI PREVZATÍ - 2.00 € Za objednávku zaplatíte až pri prevzatí tovaru. Na väčšine výdajných miest Zásilkovne je možné platiť kartou.

OSOBNÍ ODBĚR KANCELÁŘ BRNO HOTOVĚ PŘI PŘEVZETÍ - ZDARMA
OSOBNÝ ODBER KANCELÁRIE ŠARATICE V HOTOVOSTI PRI PREVZATÍ - ZADARMO Za objednávku zaplatíte až pri prevzatí tovaru u nás v kancelárii Dvorek 420, 683 52 Šaratice, Česká republika. V kancelárii je možné platiť iba v hotovosti.